Strona główna > Rejestracja
Rejestracja w serwisie dla położnych będących już w programie

W celu uzyskania dostępu do serwisu prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Jeśli zna Pani swój numer w programie - numer ID, nie musi Pani wypełniać wszystkich pól..
Po weryfikacji na Pani adres e-mail prześlemy dane niezbędne do zalogowania.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
ZNAM SWÓJ NUMER W PROGRAMIE
Numer*
Imię*
Nazwisko*
Tel. stacjonarny
Tel. Komórkowy*
adres e-mail*
rok urodzenia*
 
 
NIE PAMIĘTAM SWOJEGO NUMERU W PROGRAMIE
Adres zgłoszony do wysyłki przesyłek w ramach Programu
Ulica*
Nr domu*
Nr lokalu
Kod*   
Województwo*
Powiat*
Miasto*
* Akceptuję Regulamin Programu i wszystkie jego postanowienia
* Akceptuję Regulamin Serwisu i wszystkie jego postanowienia
* Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NIVEA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 61-021 Poznań, Gnieźnieńska 32, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000293724 danych osobowych w celach związanych z realizacją usług Serwisu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych przez NIVEA drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku (Dz. U. nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)
Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres miejsca pracy, rejon pracy, numer telefonu, data urodzenia, staż pracy, rok rozpoczęcia pracy jako położna środowiskowa/rodzinna, wykształcenie) w ogólnodostępnej bazie położnych znajdującej się na stronie http://troskliwapielegnacja.pl oraz na ich przetwarzanie przez NIVEA Polska Sp. z o.o., ul. Gnieźnieńska 32, 61-021 Poznań, GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k., ul. Roosevelta 18, 60-829 Poznań zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002.101.926 j.t. ze zm.) w celach związanych z obsługą techniczną Programu "Troskliwa Pielęgnacja" i serwisu http://troskliwapielegnacja.pl, w celach informacyjnych, marketingowych, związanych z prowadzeniem bazy położnych, w szczególności w celach związanych z korzystaniem z usług świadczonych w serwisie internetowym www.troskliwapielegnacja.pl przez użytkowników. Zostałem poinformowany, że podanie danych ma charakter dobrowolny oraz że mam prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
X
idź do ankiety
XW serwisie używamy plików cookies w celu dostosowania go do potrzeb użytkowników oraz
zbierania statystyk. Jeśli nie chcą Państwo, aby były one zapisywane na dysku, należy zmienić
ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji o plikach cookies w polityce prywatności.